Előadók

Előadók honlap címei

A Momó Rádió szeretné segíteni a magyar gyerekzenét játszó együtteseket, zenekarokat, előadókat.

Ezért itt gyűjtöttük össze honlapjaikat.

Ha szeretne felkerülni a listára, kérem írjon nekem! kriszta@momoradio.hu

 Valamint szívesen fogadjuk véleményüket az előadókról!

Név

Honlap

100 Fok Celsius http://www.100folkcelsius.hu/
Alma Zenekar http://www.ihonlap.hu/almazenekar/alma-story
Apacuka Zenekar http://www.apacuka.hu/
Balássy Betty és Varga Feri

Bardócz Orsolya

http://www.vargaferi.hu/

http://www.bardoczorsolya.hu/index.php?oldal=kezdolap

Bartos Erika http://www.bartoserika.hu/
Bíró Eszter http://www.biroeszter.hu/
Bizek Emi http://www.bizekemi.hu/
Bóbita Zenekar http://www.gyerekzene.hu/index.html
Bojtorján Együttes http://www.bojtorjan.hu/
Buborék Együttes http://www.buborekegyuttes.hu/
Bugajakab Együttes http://bugajakab.hu/
Csiga Duó http://www.csigaduo.fw.hu/main_page.html
Csillaghúr Együttes http://www.csillaghur.hu/index.php
Dax http://daxdalok.hu/
Diri-Dongó Együttes

 

DIB’Up Együttes

http://www.zenepalota.hu/

 

https://www.facebook.com/dibupegyuttes

Dongó Zenekar

Drazsé Zenekar

http://www.dongoinfo.hu/

https://www.drazsezenekar.hu/

Fábián Éva http://www.fabianeva.hu/
Fabula Együttes http://www.fabulaegyuttes.hu/
Farkasházi Réka http://anyakanyar.hu/farkashazireka/
Figura Ede http://www.figuraede.com/index.php
Fülemüle Zenekar http://www.fulemulezenekar.hu/fulemule.html
Galóc Együttes https://www.facebook.com/galocegyuttes/
Garabonciás Együttes http://garabonciasegyuttes.hu/
Ghymes http://www.ghymes.hu/hu/lemezek.php
Gryllus Vilmos http://gryllusvilmos.hu/
Halász Judit http://halaszjudit.hu/index.php?page=programok/koncert_program/
Helikoffer Együttes https://www.facebook.com/egyuttes.helikoffer
Holdviola http://www.holdviola.hu/
Holló Együttes http://hollo.iwk.hu/
Iszkiri Zenekar  http://iszkirizenekar.hu/
Judit és a Zenemanók http://www.zenemanok.hu/
Juhász Katalin  http://juhasz-katalin.hu/gyerekmusorok-eneklo-evszakok.html
Kabócák Együttes http://www.kabocak.hu/
KalákaKanta Judit és zenekara http://www.kalaka.hu/

https://kantajudit.hu/hu/

Katáng Együttes http://www.katang.hu/
Kis Gyöngyi http://www.kisgyongyi.hu/
Kiskalász Zenekar http://kiskalasz.hu/
Kolompos http://kolompos.hu/
Kovácsovics Fruzsina http://kovacsovicsfruzsina.hu/
Kováts Kriszta http://www.kovatsmuhely.hu/
Langaléta Garabonciás Társulat http://www.langaleta.hu/
László Attila

Levente Péter

http://laszloattila.hu/

http://leventepeter.hu/

Makám http://www.makam.hu/2/
Manó kaland – Moncsi gyermekműsora https://mano-kaland.webnode.hu/
Maya Manó http://mayamano.uw.hu/
Mikola Péter

Mihályi Réka

http://www.mikolapeter.hu/

https://www.masniespoco.hu/

MintAgyerek Zenekar http://www.mintagyerek.hu/
Misztrál http://www.misztral.hu/
Moha bácsi

Molnár Orsi

http://www.mohabacsi.hu/

http://orsimusorai.hu

Monó Manó Zenekar http://www.monomanozenekar.hu/
Mosolyra hangolók http://www.mosolyrahangolok.hu/
Napsugár Együttes http://www.napsugaregyuttes.hu/
Napszínpad Társulat http://napszinpad.webnode.hu/
Palinta Társulat http://www.palintatarsulat.hu/
Palya Bea http://palyabea.hu/hu
Pap Rita http://paprita.hu/
Pelyhecske Manómuzsika http://www.pelyhecske.hu/
Péter Szabó SzilviaPitypang Zenekar

Pöttyös Bögre Zenekar

http://szilva96.gportal.hu/

https://www.facebook.com/pitypangzenekar/

http://www.pottyosbogrezenekar.hu/

Katicabogárka csapat http://petrovicsmariann.hu/
Pintácsi Viki http://www.pintacsiviki.hu/
Pom Pom Együttes http://www.pompom.hu/
Pomázi Zoltán http://www.pomazizoltan.hu/
RépaRetekMogyoró http://www.reparetekmogyoro.com/
Rosta Géza http://www.rostageza.hu/
Rutkai Bori http://www.speckojedno.hu/index.jsp?blog=23
Sólyom Tamás http://www.solyom.info/
Staféta Együttes http://www.stafetazenekar.hu/Stafeta/Nyitolap.html
Szalóki Ági http://www.szalokiagi.hu/
Szandi http://www.szandi.info/
Szélkiáltó

Szigeti Eszter

http://www.szelkialto.hu/

http://szigetieszter.hu/

Tarisznyások http://www.tarisznyasok.hu/
Tücsök Zenekar http://www.tucsokzenekar.hu/
Vitai Ildikó http://vitaiildiko.mindenkilapja.hu/
Zabszalma Együttes http://www.zabszalma.hu/
Zenebona Társulat http://www.zenebonatarsulat.gportal.hu/