A Center színház 2019-es programjai

Egyes előadásainkat mostantól jeltolmács fordítja, a siket és nagyothalló gyermekek szórakoztatása érdekében.
Reményeink szerint egyre több ilyen időpontunk lesz.
A hagyományos, az előadás címe utáni (JT) jelzéssel jelezzük a jeltolmáccsal biztosított előadásokat.

Cím: 1152 Bp. Szentmihályi út 167-169.
Asia Center, jobb oldali ép. II. em.

Jegyvásárlás:  

JANUÁR

 

január 12., szombat 

11:00   A didergő király

 

január 12., szombat 

16:00   A didergő király

 

január 14., hétfő       

10:00   A három kismalac és a ViccesFarkas

 

január 13., vasárnap

11:00   Az állatok nyelvén tudó juhász

 

január 19., szombat 

11:00   Lúdas Matyi

 

január 19., szombat 

16:00   Lúdas Matyi

 

január 20., vasárnap

11:00   Holle Anyó

 

január 26., szombat 

11:00   A három kismalac és a ViccesFarkas

 

január 26., szombat 

16:00   A három kismalac és a ViccesFarkas

 

január 27., vasárnap

11:00   A dzsungel könyve

————————————————————————  

FEBRUÁR

február 2., szombat 

11:00   Micimackó

 

február 2., szombat 

16:00   Micimackó

 

február 3., vasárnap

11:00   Kiflihajó – A Kifli zenekar koncertje

 

február 9., szombat 

11:00   A farkas és a hét kecskegida

 

február 9., szombat 

16:00   A farkas és a hét kecskegida

 

február 10., vasárnap          

11:00   Piroska és a farkas

 

február 16., szombat           

11:00   A kiskakas gyémánt félkrajcárja

 

február 16., szombat           

16:00   A kiskakas gyémánt félkrajcárja

 

február 17., vasárnap          

11:00   Az állatok nyelvén tudó juhász

 

február 21., csütörtök         

15:00   Popeye, a tengerész

 

február 22., péntek  

09:30   Micimackó

 

február 23., szombat           

11:00   A kis gömböc

 

február 23., szombat           

16:00   A kis gömböc

 

február 24., vasárnap          

11:00   Mosó Masa mosodája – bábelőadás

————————————————————————  

MÁRCIUS

március 2., szombat

11:00   Jancsi és Juliska

 

március 2., szombat

16:00   Jancsi és Juliska

 

március 3., vasárnap          

11:00   Ricsi Bohóc és a BumBum – Farsang

 

március 9., szombat

11:00   A három kismalac és a ViccesFarkas

 

március 9., szombat

16:00   A három kismalac és a ViccesFarkas

 

március 10., vasárnap        

11:00   A teknős és a nyúl versenyfutása

 

március 11., hétfő   

10:00   Pinokkió

 

március 16., szombat         

11:00   Micimackó

 

március 17., vasárnap        

11:00   A dzsungel könyve

 

március 23., szombat         

11:00   Popeye, a tengerész

 

március 23., szombat         

11:00   Popeye, a tengerész

 

március 24., vasárnap        

11:00   A brémai muzsikusok – bábelőadás

 

március 30., szombat         

11:00   Pinokkió

 

március 30., szombat         

16:00   Pinokkió

 

március 31., vasárnap        

11:00   Az állatok nyelvén tudó juhász

 ————————————————————————  

ÁPRILIS

április 6., szombat   

11:00   Jancsi és Juliska

 

április 6., szombat   

16:00   Jancsi és Juliska

 

április 7., vasárnap  

11:00   A kiskakas gyémánt félkrajcárja

 

április 11., csütörtök           

15:00   Az igazságtevő nyúl

 

április 12., péntek    

14:00   Éljenek a nyuszik! – Húsvét

 

április 13., szombat 

11:00   A dzsungel könyve

 

április 13., szombat 

16:00   A dzsungel könyve

 

április 14., vasárnap

11:00   Marcipán cica meg az oroszlánság

 

április 18., csütörtök           

11:00   Az igazságtevő nyúl

 

április 20., szombat 

11:00   Éljenek a nyuszik! – Húsvét

 

április 20., szombat 

16:00   Éljenek a nyuszik! – Húsvét

 

április 23., kedd       

11:00   A teknős és a nyúl versenyfutása

 

április 27., szombat 

11:00   A kis gömböc

 

április 27., szombat 

16:00   A kis gömböc

 

április 28., vasárnap

11:00   Kacor király – bábszínház

 ————————————————————————  

 MÁJUS

május 4., szombat   

11:00   Micimackó

 

május 4., szombat   

16:00   Micimackó

 

május 5., vasárnap  

11:00   Jancsi és Juliska

 

május 11., szombat 

11:00   Piroska és a farkas

 

május 11., szombat 

16:00   Piroska és a farkas

 

május 12., vasárnap

11:00   A három kismalac és a ViccesFarkas

 

május 18., szombat 

11:00   Az állatok nyelvén tudó juhász

 

május 18., szombat 

16:00   Az állatok nyelvén tudó juhász

 

május 19., vasárnap

11:00   A farkas és a hét kecskegida

————————————————————————  

JÚNIUS

június 1., szombat   

11:00   A dzsungel könyve

 

június 1., szombat   

16:00   A dzsungel könyve

 

június 2., vasárnap  

11:00   A kiskakas gyémánt félkrajcárja

 

június 8., szombat   

11:00   Popeye, a tengerész

 

június 8., szombat   

16:00   Popeye, a tengerész

 

június 22., szombat 

11:00   Jancsi és Juliska

 

június 24., hétfő       

8:00     Színjátékos Nyári Tábor 1. turnus

 

június 29., szombat 

11:00   Az állatok nyelvén tudó juhász

————————————————————————  

JÚLIUS

július 1., hétfő          

8:00     Színjátékos Nyári Tábor 2. turnus

 

július 6., szombat    

11:00   Micimackó

 

július 8., hétfő          

8:00     Színjátékos Nyári Tábor 3. turnus

 

július 13., szombat  

11:00   Piroska és a farkas

 

július 15., hétfő        

8:00     Színjátékos Nyári Tábor 4. turnus

 

július 20., szombat  

11:00   A dzsungel könyve

 

július 22., hétfő        

8:00     Színjátékos Nyári Tábor 5. turnus

 

július 27., szombat  

11:00   Popeye, a tengerész

 

július 29., hétfő        

8:00     Színjátékos Nyári Tábor 6. turnus

————————————————————————  

AUGUSZTUS

augusztus 3., szombat       

11:00   A három kismalac és a ViccesFarkas

 

augusztus 5., hétfő 

8:00     Színjátékos Nyári Tábor 7. turnus

 

augusztus 10., szombat     

11:00   A teknős és a nyúl versenyfutása

 

augusztus 12., hétfő

8:00     Színjátékos Nyári Tábor 8. turnus

 

augusztus 17., szombat     

11:00   Lúdas Matyi

 

augusztus 24., szombat     

11:00   Az igazságtevő nyúl

 

augusztus 26., hétfő

8:00     Színjátékos Nyári Tábor 9. turnus

 

augusztus 30., péntek        

17:00   Táborzáró Búcsú Buli – meglepetéssel

 ————————————————————————  

SZEPTEMBER

szeptember 7., szombat     

11:00   A kiskakas gyémánt félkrajcárja

 

szeptember 7., szombat     

16:00   A kiskakas gyémánt félkrajcárja

 

szeptember 8., vasárnap    

11:00   Kacor király – bábszínház

 

szeptember 14., szombat   

11:00   A dzsungel könyve

 

szeptember 14., szombat   

16:00   A dzsungel könyve

 

szeptember 15., vasárnap  

11:00   Micimackó

 

szeptember 21., szombat   

11:00   Jancsi és Juliska

 

szeptember 21., szombat   

16:00   Jancsi és Juliska

 

szeptember 22., vasárnap  

11:00   A három kismalac és a ViccesFarkas

 

szeptember 28., szombat   

11:00   Lúdas Matyi

 

szeptember 28., szombat   

16:00   Lúdas Matyi

 

szeptember 29., vasárnap  

11:00   Az állatok nyelvén tudó juhász

————————————————————————  

OKTÓBER

október 5., szombat

11:00   A farkas és a hét kecskegida

 

október 5., szombat

16:00   A farkas és a hét kecskegida

 

október 6., vasárnap           

11:00   Pinokkió

 

október 12., szombat          

11:00   A didergő király

 

október 12., szombat          

16:00   A didergő király

 

október 13., vasárnap         

11:00   Lúdas Matyi

 

október 19., szombat          

11:00   Micimackó

 

október 19., szombat          

16:00   Micimackó

 

október 20., vasárnap         

11:00   A brémai muzsikusok – bábelőadás

 

október 26., szombat          

11:00   Az állatok nyelvén tudó juhász

 

október 26., szombat          

16:00   Az állatok nyelvén tudó juhász

 

október 27., vasárnap         

11:00   A kiskakas gyémánt félkrajcárja

 

október 28., hétfő    

11:00   A három kismalac és a ViccesFarkas

 

október 29., kedd     

11:00   Az igazságtevő nyúl

 

október 30., szerda 

11:00   A dzsungel könyve

 

október 31., csütörtök        

11:00   Pinokkió

————————————————————————   

NOVEMBER

november 3., vasárnap       

11:00   Jancsi és Juliska

 

november 9., szombat        

11:00   Lúdas Matyi

 

november 9., szombat        

16:00   Lúdas Matyi

 

november 10., vasárnap     

11:00   Mosó Masa mosodája – bábelőadás

 

november 16., szombat      

11:00   Piroska és a farkas

 

november 16., szombat      

16:00   Piroska és a farkas

 

november 17., vasárnap     

11:00   Micimackó

 

november 23., szombat      

11:00   Az állatok nyelvén tudó juhász

 

november 23., szombat      

16:00   Az állatok nyelvén tudó juhász

 

november 24., vasárnap     

11:00   A farkas és a hét kecskegida

 

november 30., szombat      

11:00   A kiskakas gyémánt félkrajcárja

 

november 30., szombat      

16:00   A kiskakas gyémánt félkrajcárja

————————————————————————   

DECEMBER

december 1., vasárnap       

11:00   A dzsungel könyve

 

december 8., vasárnap       

11:00   A Csudálatos Mikulás!

 

december 8., vasárnap       

11:00   A Csudálatos Mikulás!

 

december 15., vasárnap     

11:00   Lúdas Matyi

 

december 21., szombat      

11:00   A didergő király

 

december 21., szombat      

16:00   A didergő király

 

december 22., vasárnap     

11:00   Holle Anyó

 

december 23., hétfő

11:00   Menjünk együtt Betlehembe!

 

december 24., kedd 

11:00   Menjünk együtt Betlehembe!

 

december 27., péntek         

11:00   A kiskakas gyémánt félkrajcárja

 

december 28., szombat      

11:00   Jancsi és Juliska

 

december 29., vasárnap     

11:00   Micimackó

 

december 30., hétfő

11:00   Kölyökszilveszter – Ricsi Bohóc és a BumBum

 


Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük